58 Ardonev (Andreev) PES 2010
| Name | Ardonev |
|---|---|
| Real Name | Andreev |
| Full Name | Stanislav Andreev |
| ID | 106334 |
| Real ID | 40798 |
| Nationality | Uzbekistan |
| Club | Free Agent |
| National Team | Uzbekistan |
| Position | SMF |
| Favoured Side | Both |
| Age | 21 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 177cm |
| Weight | 70kg |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
67
Attack
54
Defence
75
Body Balance
76
Stamina
77
Top Speed
74
Acceleration
78
Response
74
Agility
78
Dribble Accuracy
73
Dribble Speed
70
Short Pass Accuracy
64
Short Pass Speed
68
Long Pass Accuracy
65
Long Pass Speed
68
Shot Accuracy
71
Shot Power
67
Shot Technique
61
Free Kick Accuracy
57
Swerve
67
Header
71
Jump
69
Technique
68
Aggression
64
Mentality
50
GK Skills
65
Team Work
3
Condition
Skills
| Name | Ardonev |
|---|---|
| Real Name | Andreev |
| Full Name | Stanislav Andreev |
| ID | 106334 |
| Real ID | 40798 |
| Nationality | Uzbekistan |
| Club | Free Agent |
| National Team | Uzbekistan |
| Position | SMF |
| Favoured Side | Both |
| Age | 21 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 177cm |
| Weight | 70kg |
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
