72 Aubo PES 2008
| Name | Aubo |
|---|---|
| ID | 98545 |
| Real ID | 33009 |
| Nationality | Togo |
| Club | Free Agent |
| National Team | Togo |
| Position | SWP |
| Favoured Side | N/A |
| Age | 32 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 177cm |
| Weight | 75kg |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
SWP
CB
RB
GK
Ability
58
Attack
76
Defence
82
Body Balance
72
Stamina
78
Top Speed
67
Acceleration
70
Response
68
Agility
74
Dribble Accuracy
76
Dribble Speed
75
Short Pass Accuracy
78
Short Pass Speed
76
Long Pass Accuracy
75
Long Pass Speed
59
Shot Accuracy
83
Shot Power
58
Shot Technique
58
Free Kick Accuracy
60
Swerve
76
Header
77
Jump
72
Technique
59
Aggression
75
Mentality
50
GK Skills
78
Team Work
5
Condition / Fitness
Skills
- Dribbling
- Defensive Control
| Name | Aubo |
|---|---|
| ID | 98545 |
| Real ID | 33009 |
| Nationality | Togo |
| Club | Free Agent |
| National Team | Togo |
| Position | SWP |
| Favoured Side | N/A |
| Age | 32 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 177cm |
| Weight | 75kg |
Generations
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
