58 Ayela PES 2009
| Name | Ayela |
|---|---|
| ID | 103292 |
| Real ID | 37756 |
| Nationality | UAE |
| Club | Free Agent |
| National Team | UAE |
| Position | CMF |
| Favoured Side | Both |
| Age | 24 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 180cm |
| Weight | 75kg |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
61
Attack
65
Defence
67
Body Balance
76
Stamina
74
Top Speed
73
Acceleration
75
Response
70
Agility
69
Dribble Accuracy
68
Dribble Speed
69
Short Pass Accuracy
65
Short Pass Speed
70
Long Pass Accuracy
67
Long Pass Speed
59
Shot Accuracy
72
Shot Power
59
Shot Technique
63
Free Kick Accuracy
70
Swerve
66
Header
71
Jump
70
Technique
66
Aggression
65
Mentality
50
GK Skills
67
Team Work
4
Condition / Fitness
Skills
| Name | Ayela |
|---|---|
| ID | 103292 |
| Real ID | 37756 |
| Nationality | UAE |
| Club | Free Agent |
| National Team | UAE |
| Position | CMF |
| Favoured Side | Both |
| Age | 24 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 180cm |
| Weight | 75kg |
Generations
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
