67 Baheng PES 2009
| Name | Baheng |
|---|---|
| ID | 38713 |
| Nationality | France |
| Club | Tyneside |
| National Team | None |
| Position | SMF |
| Favoured Side | Right |
| Age | 19 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 193cm |
| Weight | 80kg |
| Shirt Number | 32 |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
64
Attack
44
Defence
71
Body Balance
73
Stamina
82
Top Speed
79
Acceleration
68
Response
78
Agility
77
Dribble Accuracy
80
Dribble Speed
68
Short Pass Accuracy
68
Short Pass Speed
68
Long Pass Accuracy
71
Long Pass Speed
64
Shot Accuracy
75
Shot Power
65
Shot Technique
55
Free Kick Accuracy
54
Swerve
70
Header
81
Jump
75
Technique
72
Aggression
65
Mentality
50
GK Skills
63
Team Work
3
Condition / Fitness
Skills
| Name | Baheng |
|---|---|
| ID | 38713 |
| Nationality | France |
| Club | Tyneside |
| National Team | None |
| Position | SMF |
| Favoured Side | Right |
| Age | 19 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 193cm |
| Weight | 80kg |
| Shirt Number | 32 |
Generations
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
