71 Belik PES 2008
| Name | Belik |
|---|---|
| ID | 9549 |
| Nationality | Ukraine |
| Club | Free Agent |
| National Team | Ukraine |
| Position | CF |
| Favoured Side | N/A |
| Age | 26 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 184cm |
| Weight | 73kg |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
SWP
CB
RB
GK
Ability
78
Attack
36
Defence
75
Body Balance
77
Stamina
77
Top Speed
82
Acceleration
80
Response
76
Agility
75
Dribble Accuracy
75
Dribble Speed
68
Short Pass Accuracy
68
Short Pass Speed
66
Long Pass Accuracy
67
Long Pass Speed
77
Shot Accuracy
80
Shot Power
84
Shot Technique
63
Free Kick Accuracy
64
Swerve
79
Header
81
Jump
76
Technique
78
Aggression
68
Mentality
50
GK Skills
68
Team Work
4
Condition / Fitness
Skills
- Dribbling
| Name | Belik |
|---|---|
| ID | 9549 |
| Nationality | Ukraine |
| Club | Free Agent |
| National Team | Ukraine |
| Position | CF |
| Favoured Side | N/A |
| Age | 26 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 184cm |
| Weight | 73kg |
Generations
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
