73 Buite PES 2009
| Name | Buite |
|---|---|
| ID | 103321 |
| Real ID | 37785 |
| Nationality | Uzbekistan |
| Club | Free Agent |
| National Team | Morocco |
| Position | GK |
| Favoured Side | Both |
| Age | 34 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 185cm |
| Weight | 77kg |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
34
Attack
81
Defence
79
Body Balance
58
Stamina
59
Top Speed
62
Acceleration
79
Response
69
Agility
50
Dribble Accuracy
48
Dribble Speed
52
Short Pass Accuracy
59
Short Pass Speed
53
Long Pass Accuracy
61
Long Pass Speed
46
Shot Accuracy
77
Shot Power
58
Shot Technique
45
Free Kick Accuracy
48
Swerve
46
Header
75
Jump
43
Technique
58
Aggression
61
Mentality
76
GK Skills
69
Team Work
5
Condition / Fitness
Skills
| Name | Buite |
|---|---|
| ID | 103321 |
| Real ID | 37785 |
| Nationality | Uzbekistan |
| Club | Free Agent |
| National Team | Morocco |
| Position | GK |
| Favoured Side | Both |
| Age | 34 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 185cm |
| Weight | 77kg |
Generations
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
