70 Coujoet PES 2008
| Name | Coujoet |
|---|---|
| ID | 101007 |
| Real ID | 35471 |
| Nationality | Togo |
| Club | Free Agent |
| National Team | Togo |
| Position | CF |
| Favoured Side | N/A |
| Age | 24 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 177cm |
| Weight | 80kg |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
SWP
CB
RB
GK
Ability
73
Attack
31
Defence
83
Body Balance
77
Stamina
76
Top Speed
75
Acceleration
75
Response
76
Agility
72
Dribble Accuracy
75
Dribble Speed
64
Short Pass Accuracy
65
Short Pass Speed
62
Long Pass Accuracy
65
Long Pass Speed
73
Shot Accuracy
78
Shot Power
72
Shot Technique
59
Free Kick Accuracy
61
Swerve
80
Header
85
Jump
73
Technique
75
Aggression
66
Mentality
50
GK Skills
67
Team Work
5
Condition / Fitness
Skills
- Dribbling
| Name | Coujoet |
|---|---|
| ID | 101007 |
| Real ID | 35471 |
| Nationality | Togo |
| Club | Free Agent |
| National Team | Togo |
| Position | CF |
| Favoured Side | N/A |
| Age | 24 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 177cm |
| Weight | 80kg |
Generations
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
