93 Dely Run (Law) PES 2008
| Name | Dely Run |
|---|---|
| Real Name | Law |
| ID | 68377 |
| Real ID | 2841 |
| Nationality | Scotland |
| Club | Masterleague Hide1 |
| National Team | None |
| Position | SS |
| Favoured Side | Both |
| Age | 24 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 175cm |
| Weight | 71kg |
| Shirt Number | 1 |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
SWP
CB
RB
GK
Ability
97
Attack
33
Defence
80
Body Balance
84
Stamina
86
Top Speed
86
Acceleration
93
Response
86
Agility
83
Dribble Accuracy
84
Dribble Speed
75
Short Pass Accuracy
70
Short Pass Speed
73
Long Pass Accuracy
73
Long Pass Speed
95
Shot Accuracy
82
Shot Power
99
Shot Technique
76
Free Kick Accuracy
70
Swerve
98
Header
97
Jump
86
Technique
90
Aggression
73
Mentality
50
GK Skills
90
Team Work
4
Condition / Fitness
Skills
- Dribbling
- Positioning
- Reaction
- Scoring
- One-Touch Pass
| Name | Dely Run |
|---|---|
| Real Name | Law |
| ID | 68377 |
| Real ID | 2841 |
| Nationality | Scotland |
| Club | Masterleague Hide1 |
| National Team | None |
| Position | SS |
| Favoured Side | Both |
| Age | 24 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 175cm |
| Weight | 71kg |
| Shirt Number | 1 |
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
