74 Emjakow PES 2010
| Name | Emjakow |
|---|---|
| ID | 53584 |
| Nationality | Poland |
| Club | K.S. Szelawce |
| National Team | None |
| Position | GK |
| Favoured Side | Right |
| Age | 25 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 183cm |
| Weight | 76kg |
| Shirt Number | 12 |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
38
Attack
74
Defence
77
Body Balance
66
Stamina
59
Top Speed
63
Acceleration
76
Response
75
Agility
45
Dribble Accuracy
52
Dribble Speed
55
Short Pass Accuracy
53
Short Pass Speed
42
Long Pass Accuracy
54
Long Pass Speed
45
Shot Accuracy
77
Shot Power
49
Shot Technique
54
Free Kick Accuracy
48
Swerve
42
Header
72
Jump
68
Technique
54
Aggression
61
Mentality
79
GK Skills
52
Team Work
4
Condition
Skills
| Name | Emjakow |
|---|---|
| ID | 53584 |
| Nationality | Poland |
| Club | K.S. Szelawce |
| National Team | None |
| Position | GK |
| Favoured Side | Right |
| Age | 25 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 183cm |
| Weight | 76kg |
| Shirt Number | 12 |
Generations
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
