61 Filkor PES 2009
| Name | Filkor |
|---|---|
| ID | 34914 |
| Nationality | Hungary |
| Club | Free Agent |
| National Team | Hungary |
| Position | AMF |
| Favoured Side | Right |
| Age | 20 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 181cm |
| Weight | 76kg |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
65
Attack
40
Defence
67
Body Balance
75
Stamina
76
Top Speed
77
Acceleration
76
Response
75
Agility
75
Dribble Accuracy
74
Dribble Speed
73
Short Pass Accuracy
70
Short Pass Speed
72
Long Pass Accuracy
69
Long Pass Speed
66
Shot Accuracy
73
Shot Power
70
Shot Technique
63
Free Kick Accuracy
60
Swerve
70
Header
75
Jump
77
Technique
65
Aggression
63
Mentality
50
GK Skills
68
Team Work
3
Condition / Fitness
Skills
| Name | Filkor |
|---|---|
| ID | 34914 |
| Nationality | Hungary |
| Club | Free Agent |
| National Team | Hungary |
| Position | AMF |
| Favoured Side | Right |
| Age | 20 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 181cm |
| Weight | 76kg |
Generations
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
