68 Gatagov PES 2010
| Name | Gatagov |
|---|---|
| ID | 39384 |
| Nationality | Russia |
| Club | Lokomotiv Moscow |
| National Team | None |
| Position | SMF |
| Favoured Side | Both |
| Age | 18 |
| Stronger Foot | Left |
| Height | 180cm |
| Weight | 71kg |
| Shirt Number | 81 |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
67
Attack
47
Defence
71
Body Balance
81
Stamina
77
Top Speed
78
Acceleration
67
Response
77
Agility
82
Dribble Accuracy
73
Dribble Speed
78
Short Pass Accuracy
74
Short Pass Speed
77
Long Pass Accuracy
75
Long Pass Speed
63
Shot Accuracy
72
Shot Power
60
Shot Technique
71
Free Kick Accuracy
75
Swerve
61
Header
73
Jump
78
Technique
73
Aggression
64
Mentality
50
GK Skills
64
Team Work
4
Condition
Skills
- S02 Passer
| Name | Gatagov |
|---|---|
| ID | 39384 |
| Nationality | Russia |
| Club | Lokomotiv Moscow |
| National Team | None |
| Position | SMF |
| Favoured Side | Both |
| Age | 18 |
| Stronger Foot | Left |
| Height | 180cm |
| Weight | 71kg |
| Shirt Number | 81 |
Generations
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
