70 Georukh (Geynrikh) PES 2009
| Name | Georukh |
|---|---|
| Real Name | Geynrikh |
| ID | 96093 |
| Real ID | 30557 |
| Nationality | Uzbekistan |
| Club | Free Agent |
| National Team | Morocco |
| Position | CF |
| Favoured Side | Left |
| Age | 24 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 180cm |
| Weight | 75kg |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
74
Attack
39
Defence
83
Body Balance
69
Stamina
68
Top Speed
72
Acceleration
75
Response
71
Agility
75
Dribble Accuracy
71
Dribble Speed
74
Short Pass Accuracy
73
Short Pass Speed
70
Long Pass Accuracy
72
Long Pass Speed
71
Shot Accuracy
85
Shot Power
69
Shot Technique
76
Free Kick Accuracy
74
Swerve
72
Header
76
Jump
75
Technique
80
Aggression
68
Mentality
50
GK Skills
66
Team Work
5
Condition / Fitness
Skills
- Scoring
| Name | Georukh |
|---|---|
| Real Name | Geynrikh |
| ID | 96093 |
| Real ID | 30557 |
| Nationality | Uzbekistan |
| Club | Free Agent |
| National Team | Morocco |
| Position | CF |
| Favoured Side | Left |
| Age | 24 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 180cm |
| Weight | 75kg |
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
