55 Gokcahin PES 2010
| Name | Gokcahin |
|---|---|
| ID | 54163 |
| Nationality | Turkey |
| Club | Mfk Trnolevoce |
| National Team | None |
| Position | SB |
| Favoured Side | Right |
| Age | 30 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 189cm |
| Weight | 85kg |
| Shirt Number | 16 |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
58
Attack
46
Defence
65
Body Balance
76
Stamina
75
Top Speed
73
Acceleration
59
Response
71
Agility
65
Dribble Accuracy
66
Dribble Speed
52
Short Pass Accuracy
58
Short Pass Speed
59
Long Pass Accuracy
67
Long Pass Speed
47
Shot Accuracy
70
Shot Power
52
Shot Technique
44
Free Kick Accuracy
57
Swerve
60
Header
70
Jump
60
Technique
66
Aggression
52
Mentality
50
GK Skills
61
Team Work
2
Condition
Skills
| Name | Gokcahin |
|---|---|
| ID | 54163 |
| Nationality | Turkey |
| Club | Mfk Trnolevoce |
| National Team | None |
| Position | SB |
| Favoured Side | Right |
| Age | 30 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 189cm |
| Weight | 85kg |
| Shirt Number | 16 |
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
