74 Ilucznica PES 2010
| Name | Ilucznica |
|---|---|
| ID | 53575 |
| Nationality | Poland |
| Club | K.S. Szelawce |
| National Team | None |
| Position | CMF |
| Favoured Side | Right |
| Age | 18 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 181cm |
| Weight | 74kg |
| Shirt Number | 3 |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
72
Attack
75
Defence
82
Body Balance
86
Stamina
75
Top Speed
74
Acceleration
75
Response
75
Agility
77
Dribble Accuracy
72
Dribble Speed
74
Short Pass Accuracy
73
Short Pass Speed
76
Long Pass Accuracy
71
Long Pass Speed
77
Shot Accuracy
81
Shot Power
76
Shot Technique
72
Free Kick Accuracy
70
Swerve
77
Header
80
Jump
80
Technique
74
Aggression
82
Mentality
50
GK Skills
80
Team Work
6
Condition
Skills
- S06 Outside Curve
| Name | Ilucznica |
|---|---|
| ID | 53575 |
| Nationality | Poland |
| Club | K.S. Szelawce |
| National Team | None |
| Position | CMF |
| Favoured Side | Right |
| Age | 18 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 181cm |
| Weight | 74kg |
| Shirt Number | 3 |
Generations
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
