65 Jarolím PES 2008
| Name | Jarolím |
|---|---|
| ID | 36209 |
| Nationality | Czech Republic |
| Club | Siena |
| National Team | None |
| Position | CMF |
| Favoured Side | N/A |
| Age | 31 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 176cm |
| Weight | 72kg |
| Shirt Number | 23 |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
SWP
CB
RB
GK
Ability
69
Attack
63
Defence
75
Body Balance
74
Stamina
82
Top Speed
75
Acceleration
74
Response
73
Agility
71
Dribble Accuracy
74
Dribble Speed
72
Short Pass Accuracy
70
Short Pass Speed
72
Long Pass Accuracy
70
Long Pass Speed
63
Shot Accuracy
78
Shot Power
62
Shot Technique
61
Free Kick Accuracy
60
Swerve
68
Header
71
Jump
73
Technique
66
Aggression
75
Mentality
50
GK Skills
74
Team Work
4
Condition / Fitness
Skills
- Dribbling
| Name | Jarolím |
|---|---|
| ID | 36209 |
| Nationality | Czech Republic |
| Club | Siena |
| National Team | None |
| Position | CMF |
| Favoured Side | N/A |
| Age | 31 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 176cm |
| Weight | 72kg |
| Shirt Number | 23 |
Generations
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
