65 Kamkav PES 2009
| Name | Kamkav |
|---|---|
| ID | 99605 |
| Real ID | 34069 |
| Nationality | Uzbekistan |
| Club | Free Agent |
| National Team | Morocco |
| Position | SB |
| Favoured Side | Left |
| Age | 28 |
| Stronger Foot | Left |
| Height | 185cm |
| Weight | 72kg |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
66
Attack
63
Defence
74
Body Balance
78
Stamina
73
Top Speed
70
Acceleration
68
Response
68
Agility
69
Dribble Accuracy
74
Dribble Speed
71
Short Pass Accuracy
71
Short Pass Speed
70
Long Pass Accuracy
72
Long Pass Speed
60
Shot Accuracy
77
Shot Power
61
Shot Technique
60
Free Kick Accuracy
66
Swerve
71
Header
75
Jump
72
Technique
66
Aggression
62
Mentality
50
GK Skills
75
Team Work
5
Condition / Fitness
Skills
| Name | Kamkav |
|---|---|
| ID | 99605 |
| Real ID | 34069 |
| Nationality | Uzbekistan |
| Club | Free Agent |
| National Team | Morocco |
| Position | SB |
| Favoured Side | Left |
| Age | 28 |
| Stronger Foot | Left |
| Height | 185cm |
| Weight | 72kg |
Generations
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
