66 Keko PES 2010
| Name | Keko |
|---|---|
| Full Name | Keko |
| ID | 41092 |
| Nationality | Spain |
| Club | Valladolid |
| National Team | None |
| Position | SMF |
| Favoured Side | Right |
| Age | 17 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 173cm |
| Weight | 70kg |
| Shirt Number | 33 |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
63
Attack
35
Defence
68
Body Balance
70
Stamina
79
Top Speed
82
Acceleration
68
Response
82
Agility
82
Dribble Accuracy
81
Dribble Speed
69
Short Pass Accuracy
65
Short Pass Speed
68
Long Pass Accuracy
66
Long Pass Speed
63
Shot Accuracy
70
Shot Power
62
Shot Technique
63
Free Kick Accuracy
65
Swerve
63
Header
70
Jump
74
Technique
74
Aggression
63
Mentality
50
GK Skills
63
Team Work
3
Condition
Skills
- Dribbling
| Name | Keko |
|---|---|
| Full Name | Keko |
| ID | 41092 |
| Nationality | Spain |
| Club | Valladolid |
| National Team | None |
| Position | SMF |
| Favoured Side | Right |
| Age | 17 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 173cm |
| Weight | 70kg |
| Shirt Number | 33 |
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
