61 Khoglev PES 2009
| Name | Khoglev |
|---|---|
| ID | 103325 |
| Real ID | 37789 |
| Nationality | Uzbekistan |
| Club | Free Agent |
| National Team | Morocco |
| Position | DMF |
| Favoured Side | Both |
| Age | 28 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 185cm |
| Weight | 75kg |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
64
Attack
61
Defence
75
Body Balance
80
Stamina
74
Top Speed
70
Acceleration
72
Response
69
Agility
70
Dribble Accuracy
70
Dribble Speed
67
Short Pass Accuracy
66
Short Pass Speed
66
Long Pass Accuracy
68
Long Pass Speed
61
Shot Accuracy
74
Shot Power
62
Shot Technique
62
Free Kick Accuracy
63
Swerve
71
Header
73
Jump
70
Technique
66
Aggression
66
Mentality
50
GK Skills
67
Team Work
4
Condition / Fitness
Skills
| Name | Khoglev |
|---|---|
| ID | 103325 |
| Real ID | 37789 |
| Nationality | Uzbekistan |
| Club | Free Agent |
| National Team | Morocco |
| Position | DMF |
| Favoured Side | Both |
| Age | 28 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 185cm |
| Weight | 75kg |
Generations
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
