67 Koman PES 2010
| Name | Koman |
|---|---|
| Full Name | Vladimir Koman |
| ID | 35879 |
| Nationality | Hungary |
| Club | A.S. Bari |
| National Team | None |
| Position | SMF |
| Favoured Side | Both |
| Age | 20 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 173cm |
| Weight | 67kg |
| Shirt Number | 11 |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
72
Attack
45
Defence
66
Body Balance
73
Stamina
82
Top Speed
84
Acceleration
73
Response
83
Agility
81
Dribble Accuracy
81
Dribble Speed
75
Short Pass Accuracy
72
Short Pass Speed
75
Long Pass Accuracy
69
Long Pass Speed
65
Shot Accuracy
73
Shot Power
66
Shot Technique
62
Free Kick Accuracy
67
Swerve
66
Header
72
Jump
80
Technique
70
Aggression
66
Mentality
50
GK Skills
66
Team Work
4
Condition
Skills
- Dribbling
- Side
| Name | Koman |
|---|---|
| Full Name | Vladimir Koman |
| ID | 35879 |
| Nationality | Hungary |
| Club | A.S. Bari |
| National Team | None |
| Position | SMF |
| Favoured Side | Both |
| Age | 20 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 173cm |
| Weight | 67kg |
| Shirt Number | 11 |
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
