68 Lacen PES 2010
| Name | Lacen |
|---|---|
| Full Name | Medhi Lacen |
| ID | 32498 |
| Nationality | France |
| Club | R. Racing C. |
| National Team | None |
| Position | AMF |
| Favoured Side | Left |
| Age | 25 |
| Stronger Foot | Left |
| Height | 176cm |
| Weight | 74kg |
| Shirt Number | 4 |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
73
Attack
70
Defence
72
Body Balance
79
Stamina
78
Top Speed
79
Acceleration
74
Response
77
Agility
79
Dribble Accuracy
74
Dribble Speed
76
Short Pass Accuracy
73
Short Pass Speed
76
Long Pass Accuracy
76
Long Pass Speed
69
Shot Accuracy
75
Shot Power
68
Shot Technique
75
Free Kick Accuracy
76
Swerve
68
Header
76
Jump
77
Technique
76
Aggression
72
Mentality
50
GK Skills
75
Team Work
4
Condition
Skills
| Name | Lacen |
|---|---|
| Full Name | Medhi Lacen |
| ID | 32498 |
| Nationality | France |
| Club | R. Racing C. |
| National Team | None |
| Position | AMF |
| Favoured Side | Left |
| Age | 25 |
| Stronger Foot | Left |
| Height | 176cm |
| Weight | 74kg |
| Shirt Number | 4 |
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
