69 Lellen (M. Leye) PES 2010
| Name | Lellen |
|---|---|
| Real Name | M. Leye |
| Full Name | M'Baye Leye |
| ID | 105456 |
| Real ID | 39920 |
| Nationality | Senegal |
| Club | Free Agent |
| National Team | Senegal |
| Position | CF |
| Favoured Side | Both |
| Age | 26 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 183cm |
| Weight | 78kg |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
73
Attack
34
Defence
81
Body Balance
76
Stamina
82
Top Speed
77
Acceleration
75
Response
75
Agility
79
Dribble Accuracy
78
Dribble Speed
65
Short Pass Accuracy
69
Short Pass Speed
65
Long Pass Accuracy
64
Long Pass Speed
70
Shot Accuracy
78
Shot Power
63
Shot Technique
55
Free Kick Accuracy
53
Swerve
69
Header
80
Jump
69
Technique
79
Aggression
65
Mentality
50
GK Skills
65
Team Work
4
Condition
Skills
| Name | Lellen |
|---|---|
| Real Name | M. Leye |
| Full Name | M'Baye Leye |
| ID | 105456 |
| Real ID | 39920 |
| Nationality | Senegal |
| Club | Free Agent |
| National Team | Senegal |
| Position | CF |
| Favoured Side | Both |
| Age | 26 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 183cm |
| Weight | 78kg |
Generations
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
