60 Lepiller PES 2008
| Name | Lepiller |
|---|---|
| ID | 34927 |
| Nationality | France |
| Club | Fiorentina |
| National Team | None |
| Position | SS |
| Favoured Side | Left |
| Age | 19 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 180cm |
| Weight | 75kg |
| Shirt Number | 34 |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
SWP
CB
RB
GK
Ability
66
Attack
48
Defence
73
Body Balance
76
Stamina
77
Top Speed
78
Acceleration
71
Response
74
Agility
73
Dribble Accuracy
71
Dribble Speed
70
Short Pass Accuracy
68
Short Pass Speed
70
Long Pass Accuracy
67
Long Pass Speed
68
Shot Accuracy
71
Shot Power
66
Shot Technique
62
Free Kick Accuracy
60
Swerve
66
Header
71
Jump
75
Technique
69
Aggression
63
Mentality
50
GK Skills
71
Team Work
3
Condition / Fitness
Skills
- Dribbling
| Name | Lepiller |
|---|---|
| ID | 34927 |
| Nationality | France |
| Club | Fiorentina |
| National Team | None |
| Position | SS |
| Favoured Side | Left |
| Age | 19 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 180cm |
| Weight | 75kg |
| Shirt Number | 34 |
Generations
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
