75 Mandler (T. Müller) PES 2010
| Name | Mandler |
|---|---|
| Real Name | T. Müller |
| Full Name | Thomas Müller |
| ID | 106250 |
| Real ID | 40714 |
| Nationality | Germany |
| Club | Masterleague Hide2 |
| National Team | None |
| Position | SS |
| Favoured Side | Both |
| Age | 20 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 186cm |
| Weight | 74kg |
| Shirt Number | 1 |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
76
Attack
55
Defence
78
Body Balance
85
Stamina
81
Top Speed
83
Acceleration
80
Response
78
Agility
80
Dribble Accuracy
82
Dribble Speed
75
Short Pass Accuracy
74
Short Pass Speed
74
Long Pass Accuracy
73
Long Pass Speed
77
Shot Accuracy
79
Shot Power
80
Shot Technique
70
Free Kick Accuracy
68
Swerve
75
Header
78
Jump
82
Technique
77
Aggression
75
Mentality
50
GK Skills
80
Team Work
5
Condition
Skills
- S01 Reaction
- Scoring
| Name | Mandler |
|---|---|
| Real Name | T. Müller |
| Full Name | Thomas Müller |
| ID | 106250 |
| Real ID | 40714 |
| Nationality | Germany |
| Club | Masterleague Hide2 |
| National Team | None |
| Position | SS |
| Favoured Side | Both |
| Age | 20 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 186cm |
| Weight | 74kg |
| Shirt Number | 1 |
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
