76 March (Mucha) PES 2010
| Name | March |
|---|---|
| Real Name | Mucha |
| Full Name | Jan Mucha |
| ID | 105268 |
| Real ID | 39732 |
| Nationality | Slovakia |
| Club | Free Agent |
| National Team | Slovakia |
| Position | GK |
| Favoured Side | Both |
| Age | 26 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 189cm |
| Weight | 87kg |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
30
Attack
77
Defence
86
Body Balance
60
Stamina
63
Top Speed
65
Acceleration
83
Response
62
Agility
52
Dribble Accuracy
50
Dribble Speed
53
Short Pass Accuracy
53
Short Pass Speed
56
Long Pass Accuracy
58
Long Pass Speed
40
Shot Accuracy
76
Shot Power
40
Shot Technique
40
Free Kick Accuracy
40
Swerve
45
Header
78
Jump
52
Technique
64
Aggression
69
Mentality
78
GK Skills
70
Team Work
5
Condition
Skills
| Name | March |
|---|---|
| Real Name | Mucha |
| Full Name | Jan Mucha |
| ID | 105268 |
| Real ID | 39732 |
| Nationality | Slovakia |
| Club | Free Agent |
| National Team | Slovakia |
| Position | GK |
| Favoured Side | Both |
| Age | 26 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 189cm |
| Weight | 87kg |
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
