66 Marha PES 2008
| Name | Marha |
|---|---|
| ID | 98548 |
| Real ID | 33012 |
| Nationality | Togo |
| Club | Free Agent |
| National Team | Togo |
| Position | SB |
| Favoured Side | Right |
| Age | 22 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 172cm |
| Weight | 67kg |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
SWP
CB
RB
GK
Ability
62
Attack
60
Defence
70
Body Balance
82
Stamina
83
Top Speed
81
Acceleration
66
Response
82
Agility
72
Dribble Accuracy
77
Dribble Speed
65
Short Pass Accuracy
61
Short Pass Speed
67
Long Pass Accuracy
70
Long Pass Speed
60
Shot Accuracy
78
Shot Power
63
Shot Technique
60
Free Kick Accuracy
65
Swerve
70
Header
81
Jump
72
Technique
65
Aggression
62
Mentality
50
GK Skills
65
Team Work
4
Condition / Fitness
Skills
- Dribbling
| Name | Marha |
|---|---|
| ID | 98548 |
| Real ID | 33012 |
| Nationality | Togo |
| Club | Free Agent |
| National Team | Togo |
| Position | SB |
| Favoured Side | Right |
| Age | 22 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 172cm |
| Weight | 67kg |
Generations
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
