69 Mei Vetoli PES 2009
| Name | Mei Vetoli |
|---|---|
| Full Name | Miguel Mea Vitali |
| ID | 74830 |
| Real ID | 9294 |
| Nationality | Venezuela |
| Club | Free Agent |
| National Team | Training8 |
| Position | DMF |
| Favoured Side | Both |
| Age | 27 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 179cm |
| Weight | 77kg |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
64
Attack
62
Defence
75
Body Balance
71
Stamina
72
Top Speed
68
Acceleration
71
Response
71
Agility
73
Dribble Accuracy
67
Dribble Speed
83
Short Pass Accuracy
80
Short Pass Speed
81
Long Pass Accuracy
74
Long Pass Speed
68
Shot Accuracy
80
Shot Power
62
Shot Technique
77
Free Kick Accuracy
73
Swerve
66
Header
68
Jump
79
Technique
62
Aggression
70
Mentality
50
GK Skills
72
Team Work
6
Condition / Fitness
Skills
- Passing
- Centre
| Name | Mei Vetoli |
|---|---|
| Full Name | Miguel Mea Vitali |
| ID | 74830 |
| Real ID | 9294 |
| Nationality | Venezuela |
| Club | Free Agent |
| National Team | Training8 |
| Position | DMF |
| Favoured Side | Both |
| Age | 27 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 179cm |
| Weight | 77kg |
Generations
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
