69 Mougeroet PES 2010
| Name | Mougeroet |
|---|---|
| ID | 106362 |
| Real ID | 40826 |
| Nationality | Tunisia |
| Club | Free Agent |
| National Team | Tunisia |
| Position | CMF |
| Favoured Side | Both |
| Age | 28 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 175cm |
| Weight | 65kg |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
66
Attack
67
Defence
69
Body Balance
78
Stamina
73
Top Speed
77
Acceleration
70
Response
82
Agility
78
Dribble Accuracy
74
Dribble Speed
78
Short Pass Accuracy
70
Short Pass Speed
75
Long Pass Accuracy
70
Long Pass Speed
66
Shot Accuracy
72
Shot Power
64
Shot Technique
62
Free Kick Accuracy
60
Swerve
67
Header
71
Jump
76
Technique
66
Aggression
67
Mentality
50
GK Skills
67
Team Work
4
Condition
Skills
| Name | Mougeroet |
|---|---|
| ID | 106362 |
| Real ID | 40826 |
| Nationality | Tunisia |
| Club | Free Agent |
| National Team | Tunisia |
| Position | CMF |
| Favoured Side | Both |
| Age | 28 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 175cm |
| Weight | 65kg |
Generations
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
