61 Mujonavic PES 2010
| Name | Mujonavic |
|---|---|
| ID | 105489 |
| Real ID | 39953 |
| Nationality | Bosnia And Herzegovina |
| Club | Free Agent |
| National Team | Bosnia And Herzegovina |
| Position | CMF |
| Favoured Side | Both |
| Age | 33 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 185cm |
| Weight | 85kg |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
62
Attack
67
Defence
82
Body Balance
83
Stamina
70
Top Speed
68
Acceleration
74
Response
70
Agility
72
Dribble Accuracy
67
Dribble Speed
74
Short Pass Accuracy
70
Short Pass Speed
70
Long Pass Accuracy
70
Long Pass Speed
63
Shot Accuracy
78
Shot Power
70
Shot Technique
64
Free Kick Accuracy
65
Swerve
72
Header
72
Jump
72
Technique
68
Aggression
73
Mentality
50
GK Skills
75
Team Work
5
Condition
Skills
| Name | Mujonavic |
|---|---|
| ID | 105489 |
| Real ID | 39953 |
| Nationality | Bosnia And Herzegovina |
| Club | Free Agent |
| National Team | Bosnia And Herzegovina |
| Position | CMF |
| Favoured Side | Both |
| Age | 33 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 185cm |
| Weight | 85kg |
Generations
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
