65 Muniharugil PES 2010
| Name | Muniharugil |
|---|---|
| ID | 54151 |
| Nationality | Turkey |
| Club | Mfk Trnolevoce |
| National Team | None |
| Position | SB |
| Favoured Side | Both |
| Age | 19 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 183cm |
| Weight | 80kg |
| Shirt Number | 4 |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
61
Attack
58
Defence
70
Body Balance
74
Stamina
80
Top Speed
83
Acceleration
67
Response
79
Agility
74
Dribble Accuracy
74
Dribble Speed
69
Short Pass Accuracy
67
Short Pass Speed
74
Long Pass Accuracy
70
Long Pass Speed
62
Shot Accuracy
62
Shot Power
65
Shot Technique
63
Free Kick Accuracy
66
Swerve
66
Header
75
Jump
72
Technique
68
Aggression
60
Mentality
50
GK Skills
61
Team Work
1
Condition
Skills
- S06 Outside Curve
- S13 Long Throw
| Name | Muniharugil |
|---|---|
| ID | 54151 |
| Nationality | Turkey |
| Club | Mfk Trnolevoce |
| National Team | None |
| Position | SB |
| Favoured Side | Both |
| Age | 19 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 183cm |
| Weight | 80kg |
| Shirt Number | 4 |
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
