73 S. Njnemes PES 2008
| Name | S. Njnemes |
|---|---|
| ID | 66684 |
| Real ID | 1148 |
| Nationality | Slovakia |
| Club | Free Agent |
| National Team | Slovakia |
| Position | CF |
| Favoured Side | Right |
| Age | 30 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 178cm |
| Weight | 71kg |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
SWP
CB
RB
GK
Ability
78
Attack
46
Defence
77
Body Balance
83
Stamina
79
Top Speed
85
Acceleration
80
Response
84
Agility
81
Dribble Accuracy
79
Dribble Speed
75
Short Pass Accuracy
78
Short Pass Speed
78
Long Pass Accuracy
72
Long Pass Speed
82
Shot Accuracy
78
Shot Power
83
Shot Technique
78
Free Kick Accuracy
72
Swerve
63
Header
71
Jump
80
Technique
73
Aggression
70
Mentality
50
GK Skills
78
Team Work
4
Condition / Fitness
Skills
- Dribbling
- Reaction
| Name | S. Njnemes |
|---|---|
| ID | 66684 |
| Real ID | 1148 |
| Nationality | Slovakia |
| Club | Free Agent |
| National Team | Slovakia |
| Position | CF |
| Favoured Side | Right |
| Age | 30 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 178cm |
| Weight | 71kg |
Generations
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
