59 Sezer B. PES 2010
| Name | Sezer B. |
|---|---|
| ID | 39662 |
| Nationality | Turkey |
| Club | Free Agent |
| National Team | None |
| Position | AMF |
| Favoured Side | Both |
| Age | 25 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 181cm |
| Weight | 76kg |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
67
Attack
45
Defence
75
Body Balance
77
Stamina
76
Top Speed
75
Acceleration
75
Response
75
Agility
75
Dribble Accuracy
67
Dribble Speed
73
Short Pass Accuracy
67
Short Pass Speed
67
Long Pass Accuracy
67
Long Pass Speed
70
Shot Accuracy
74
Shot Power
71
Shot Technique
66
Free Kick Accuracy
67
Swerve
66
Header
67
Jump
70
Technique
70
Aggression
64
Mentality
50
GK Skills
64
Team Work
3
Condition
Skills
| Name | Sezer B. |
|---|---|
| ID | 39662 |
| Nationality | Turkey |
| Club | Free Agent |
| National Team | None |
| Position | AMF |
| Favoured Side | Both |
| Age | 25 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 181cm |
| Weight | 76kg |
Generations
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players