68 Usladag PES 2010
| Name | Usladag |
|---|---|
| ID | 54160 |
| Nationality | Turkey |
| Club | Mfk Trnolevoce |
| National Team | None |
| Position | CB |
| Favoured Side | Right |
| Age | 18 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 187cm |
| Weight | 83kg |
| Shirt Number | 13 |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
63
Attack
77
Defence
74
Body Balance
71
Stamina
77
Top Speed
77
Acceleration
67
Response
72
Agility
65
Dribble Accuracy
71
Dribble Speed
62
Short Pass Accuracy
66
Short Pass Speed
73
Long Pass Accuracy
63
Long Pass Speed
59
Shot Accuracy
69
Shot Power
60
Shot Technique
52
Free Kick Accuracy
52
Swerve
70
Header
77
Jump
71
Technique
65
Aggression
63
Mentality
50
GK Skills
70
Team Work
2
Condition
Skills
| Name | Usladag |
|---|---|
| ID | 54160 |
| Nationality | Turkey |
| Club | Mfk Trnolevoce |
| National Team | None |
| Position | CB |
| Favoured Side | Right |
| Age | 18 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 187cm |
| Weight | 83kg |
| Shirt Number | 13 |
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
