64 Vjonavic PES 2010
| Name | Vjonavic |
|---|---|
| ID | 105278 |
| Real ID | 39742 |
| Nationality | Bosnia And Herzegovina |
| Club | Free Agent |
| National Team | Bosnia And Herzegovina |
| Position | SMF |
| Favoured Side | Right |
| Age | 27 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 178cm |
| Weight | 73kg |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
68
Attack
53
Defence
74
Body Balance
80
Stamina
85
Top Speed
77
Acceleration
74
Response
78
Agility
73
Dribble Accuracy
75
Dribble Speed
70
Short Pass Accuracy
68
Short Pass Speed
67
Long Pass Accuracy
70
Long Pass Speed
64
Shot Accuracy
74
Shot Power
70
Shot Technique
61
Free Kick Accuracy
63
Swerve
68
Header
70
Jump
72
Technique
75
Aggression
70
Mentality
50
GK Skills
72
Team Work
4
Condition
Skills
- Dribbling
| Name | Vjonavic |
|---|---|
| ID | 105278 |
| Real ID | 39742 |
| Nationality | Bosnia And Herzegovina |
| Club | Free Agent |
| National Team | Bosnia And Herzegovina |
| Position | SMF |
| Favoured Side | Right |
| Age | 27 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 178cm |
| Weight | 73kg |
Generations
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
