68 Wojtkowiak PES 2010
| Name | Wojtkowiak |
|---|---|
| Full Name | Grzegorz Wojtkowiak |
| ID | 40000 |
| Nationality | Poland |
| Club | Free Agent |
| National Team | None |
| Position | SB |
| Favoured Side | Both |
| Age | 25 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 184cm |
| Weight | 75kg |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
59
Attack
66
Defence
77
Body Balance
81
Stamina
74
Top Speed
75
Acceleration
73
Response
75
Agility
70
Dribble Accuracy
69
Dribble Speed
69
Short Pass Accuracy
67
Short Pass Speed
67
Long Pass Accuracy
70
Long Pass Speed
56
Shot Accuracy
73
Shot Power
56
Shot Technique
62
Free Kick Accuracy
63
Swerve
74
Header
75
Jump
70
Technique
63
Aggression
75
Mentality
50
GK Skills
75
Team Work
4
Condition
Skills
| Name | Wojtkowiak |
|---|---|
| Full Name | Grzegorz Wojtkowiak |
| ID | 40000 |
| Nationality | Poland |
| Club | Free Agent |
| National Team | None |
| Position | SB |
| Favoured Side | Both |
| Age | 25 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 184cm |
| Weight | 75kg |
Generations
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players