81 Woski PES 2008
| Name | Woski |
|---|---|
| ID | 74060 |
| Real ID | 8524 |
| Nationality | Germany |
| Club | Masterleague Hide4 |
| National Team | None |
| Position | GK |
| Favoured Side | N/A |
| Age | 33 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 194cm |
| Weight | 95kg |
| Shirt Number | 24 |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
SWP
CB
RB
GK
Ability
30
Attack
84
Defence
85
Body Balance
60
Stamina
65
Top Speed
62
Acceleration
87
Response
79
Agility
59
Dribble Accuracy
52
Dribble Speed
59
Short Pass Accuracy
53
Short Pass Speed
60
Long Pass Accuracy
70
Long Pass Speed
42
Shot Accuracy
80
Shot Power
42
Shot Technique
44
Free Kick Accuracy
45
Swerve
45
Header
73
Jump
48
Technique
50
Aggression
76
Mentality
80
GK Skills
70
Team Work
5
Condition / Fitness
Skills
- Dribbling
| Name | Woski |
|---|---|
| ID | 74060 |
| Real ID | 8524 |
| Nationality | Germany |
| Club | Masterleague Hide4 |
| National Team | None |
| Position | GK |
| Favoured Side | N/A |
| Age | 33 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 194cm |
| Weight | 95kg |
| Shirt Number | 24 |
Generations
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
