58 Yarlimen PES 2010
| Name | Yarlimen |
|---|---|
| ID | 54170 |
| Nationality | Turkey |
| Club | Mfk Trnolevoce |
| National Team | None |
| Position | CF |
| Favoured Side | Right |
| Age | 26 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 186cm |
| Weight | 76kg |
| Shirt Number | 23 |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
69
Attack
30
Defence
76
Body Balance
68
Stamina
71
Top Speed
65
Acceleration
67
Response
71
Agility
73
Dribble Accuracy
71
Dribble Speed
64
Short Pass Accuracy
59
Short Pass Speed
65
Long Pass Accuracy
65
Long Pass Speed
66
Shot Accuracy
71
Shot Power
71
Shot Technique
61
Free Kick Accuracy
61
Swerve
68
Header
70
Jump
75
Technique
73
Aggression
61
Mentality
50
GK Skills
58
Team Work
1
Condition
Skills
| Name | Yarlimen |
|---|---|
| ID | 54170 |
| Nationality | Turkey |
| Club | Mfk Trnolevoce |
| National Team | None |
| Position | CF |
| Favoured Side | Right |
| Age | 26 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 186cm |
| Weight | 76kg |
| Shirt Number | 23 |
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
