61 Yohiena PES 2010
| Name | Yohiena |
|---|---|
| ID | 53490 |
| Nationality | Spain |
| Club | S.D. Quaztolla |
| National Team | None |
| Position | AMF |
| Favoured Side | Right |
| Age | 20 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 183cm |
| Weight | 80kg |
| Shirt Number | 10 |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
69
Attack
46
Defence
75
Body Balance
77
Stamina
76
Top Speed
75
Acceleration
69
Response
78
Agility
70
Dribble Accuracy
73
Dribble Speed
70
Short Pass Accuracy
70
Short Pass Speed
68
Long Pass Accuracy
74
Long Pass Speed
68
Shot Accuracy
76
Shot Power
72
Shot Technique
74
Free Kick Accuracy
74
Swerve
63
Header
68
Jump
75
Technique
65
Aggression
73
Mentality
50
GK Skills
60
Team Work
4
Condition
Skills
| Name | Yohiena |
|---|---|
| ID | 53490 |
| Nationality | Spain |
| Club | S.D. Quaztolla |
| National Team | None |
| Position | AMF |
| Favoured Side | Right |
| Age | 20 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 183cm |
| Weight | 80kg |
| Shirt Number | 10 |
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
