57 Yung Harzhai (Yu Hanchao) PES 2010
| Name | Yung Harzhai |
|---|---|
| Real Name | Yu Hanchao |
| ID | 105359 |
| Real ID | 39823 |
| Nationality | China |
| Club | Free Agent |
| National Team | None |
| Position | CMF |
| Favoured Side | Both |
| Age | 22 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 178cm |
| Weight | 70kg |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
68
Attack
42
Defence
78
Body Balance
73
Stamina
75
Top Speed
70
Acceleration
69
Response
71
Agility
73
Dribble Accuracy
71
Dribble Speed
65
Short Pass Accuracy
68
Short Pass Speed
68
Long Pass Accuracy
65
Long Pass Speed
68
Shot Accuracy
75
Shot Power
66
Shot Technique
58
Free Kick Accuracy
55
Swerve
69
Header
70
Jump
68
Technique
68
Aggression
64
Mentality
50
GK Skills
65
Team Work
3
Condition
Skills
| Name | Yung Harzhai |
|---|---|
| Real Name | Yu Hanchao |
| ID | 105359 |
| Real ID | 39823 |
| Nationality | China |
| Club | Free Agent |
| National Team | None |
| Position | CMF |
| Favoured Side | Both |
| Age | 22 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 178cm |
| Weight | 70kg |
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players