58 0 PES 2010
| Name | 0 |
|---|---|
| ID | 1048604 |
| Real ID | 28 |
| Nationality | Nation Free |
| Club | Free Agent |
| National Team | None |
| Position | CF |
| Favoured Side | Right |
| Age | 17 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 175cm |
| Weight | 70kg |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
70
Attack
70
Defence
70
Body Balance
70
Stamina
70
Top Speed
70
Acceleration
70
Response
70
Agility
70
Dribble Accuracy
70
Dribble Speed
70
Short Pass Accuracy
70
Short Pass Speed
70
Long Pass Accuracy
70
Long Pass Speed
70
Shot Accuracy
70
Shot Power
70
Shot Technique
70
Free Kick Accuracy
70
Swerve
70
Header
70
Jump
70
Technique
70
Aggression
70
Mentality
70
GK Skills
70
Team Work
4
Condition
Skills
| Name | 0 |
|---|---|
| ID | 1048604 |
| Real ID | 28 |
| Nationality | Nation Free |
| Club | Free Agent |
| National Team | None |
| Position | CF |
| Favoured Side | Right |
| Age | 17 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 175cm |
| Weight | 70kg |
Generations
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players