67 Hau Jarnan (Hao Junmin) PES 2010
| Name | Hau Jarnan |
|---|---|
| Real Name | Hao Junmin |
| ID | 99091 |
| Real ID | 33555 |
| Nationality | China |
| Club | Free Agent |
| National Team | China |
| Position | SMF |
| Favoured Side | Right |
| Age | 22 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 178cm |
| Weight | 70kg |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
66
Attack
40
Defence
70
Body Balance
75
Stamina
76
Top Speed
75
Acceleration
72
Response
75
Agility
76
Dribble Accuracy
74
Dribble Speed
75
Short Pass Accuracy
70
Short Pass Speed
78
Long Pass Accuracy
72
Long Pass Speed
65
Shot Accuracy
77
Shot Power
66
Shot Technique
73
Free Kick Accuracy
73
Swerve
66
Header
73
Jump
77
Technique
72
Aggression
60
Mentality
50
GK Skills
65
Team Work
3
Condition
Skills
| Name | Hau Jarnan |
|---|---|
| Real Name | Hao Junmin |
| ID | 99091 |
| Real ID | 33555 |
| Nationality | China |
| Club | Free Agent |
| National Team | China |
| Position | SMF |
| Favoured Side | Right |
| Age | 22 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 178cm |
| Weight | 70kg |
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
