78 Syremino PES 2010
| Name | Syremino |
|---|---|
| ID | 67425 |
| Real ID | 1889 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Free Agent |
| National Team | None |
| Position | SB |
| Favoured Side | Left |
| Age | 35 |
| Stronger Foot | Left |
| Height | 173cm |
| Weight | 66kg |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
73
Attack
65
Defence
71
Body Balance
82
Stamina
83
Top Speed
82
Acceleration
74
Response
80
Agility
83
Dribble Accuracy
80
Dribble Speed
75
Short Pass Accuracy
72
Short Pass Speed
80
Long Pass Accuracy
81
Long Pass Speed
66
Shot Accuracy
78
Shot Power
66
Shot Technique
77
Free Kick Accuracy
75
Swerve
66
Header
80
Jump
82
Technique
70
Aggression
75
Mentality
50
GK Skills
81
Team Work
5
Condition
Skills
| Name | Syremino |
|---|---|
| ID | 67425 |
| Real ID | 1889 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Free Agent |
| National Team | None |
| Position | SB |
| Favoured Side | Left |
| Age | 35 |
| Stronger Foot | Left |
| Height | 173cm |
| Weight | 66kg |
Generations
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players