65 Tojiklabe (T. Kroos) PES 2009
| Name | Tojiklabe |
|---|---|
| Real Name | T. Kroos |
| Full Name | Toni Kroos |
| ID | 102306 |
| Real ID | 36770 |
| Nationality | Germany |
| Club | Slovakia |
| National Team | None |
| Position | AMF |
| Favoured Side | Both |
| Age | 18 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 182cm |
| Weight | 71kg |
| Shirt Number | 141 |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
68
Attack
38
Defence
67
Body Balance
70
Stamina
76
Top Speed
78
Acceleration
70
Response
80
Agility
80
Dribble Accuracy
78
Dribble Speed
78
Short Pass Accuracy
70
Short Pass Speed
75
Long Pass Accuracy
67
Long Pass Speed
71
Shot Accuracy
79
Shot Power
68
Shot Technique
73
Free Kick Accuracy
73
Swerve
63
Header
69
Jump
80
Technique
73
Aggression
64
Mentality
50
GK Skills
67
Team Work
3
Condition / Fitness
Skills
| Name | Tojiklabe |
|---|---|
| Real Name | T. Kroos |
| Full Name | Toni Kroos |
| ID | 102306 |
| Real ID | 36770 |
| Nationality | Germany |
| Club | Slovakia |
| National Team | None |
| Position | AMF |
| Favoured Side | Both |
| Age | 18 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 182cm |
| Weight | 71kg |
| Shirt Number | 141 |
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
