92 Yalem PES 2010
| Name | Yalem |
|---|---|
| ID | 68742 |
| Real ID | 3206 |
| Nationality | Russia |
| Club | Masterleague Hide3 |
| National Team | None |
| Position | GK |
| Favoured Side | Both |
| Age | 34 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 184cm |
| Weight | 82kg |
| Shirt Number | 28 |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
30
Attack
98
Defence
77
Body Balance
55
Stamina
65
Top Speed
66
Acceleration
98
Response
84
Agility
49
Dribble Accuracy
49
Dribble Speed
55
Short Pass Accuracy
49
Short Pass Speed
54
Long Pass Accuracy
57
Long Pass Speed
43
Shot Accuracy
75
Shot Power
40
Shot Technique
47
Free Kick Accuracy
45
Swerve
45
Header
78
Jump
55
Technique
60
Aggression
82
Mentality
97
GK Skills
80
Team Work
8
Condition
Skills
- S11 Penalty Saver
| Name | Yalem |
|---|---|
| ID | 68742 |
| Real ID | 3206 |
| Nationality | Russia |
| Club | Masterleague Hide3 |
| National Team | None |
| Position | GK |
| Favoured Side | Both |
| Age | 34 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 184cm |
| Weight | 82kg |
| Shirt Number | 28 |
Generations
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players
