75 Yorb PES 2010
| Name | Yorb |
|---|---|
| ID | 67418 |
| Real ID | 1882 |
| Nationality | Trinidad And Tobago |
| Club | Free Agent |
| National Team | None |
| Position | AMF |
| Favoured Side | Left |
| Age | 37 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 183cm |
| Weight | 75kg |
LWF
SS
CF
RWF
LMF
AMF
RMF
LWB
DMF
CMF
RWB
LB
CWP
CB
RB
GK
Ability
75
Attack
63
Defence
76
Body Balance
67
Stamina
74
Top Speed
75
Acceleration
82
Response
74
Agility
79
Dribble Accuracy
74
Dribble Speed
78
Short Pass Accuracy
75
Short Pass Speed
80
Long Pass Accuracy
72
Long Pass Speed
80
Shot Accuracy
79
Shot Power
81
Shot Technique
75
Free Kick Accuracy
70
Swerve
86
Header
80
Jump
85
Technique
69
Aggression
76
Mentality
50
GK Skills
82
Team Work
4
Condition
Skills
- Tactical Dribbling
- Playmaking
| Name | Yorb |
|---|---|
| ID | 67418 |
| Real ID | 1882 |
| Nationality | Trinidad And Tobago |
| Club | Free Agent |
| National Team | None |
| Position | AMF |
| Favoured Side | Left |
| Age | 37 |
| Stronger Foot | Right |
| Height | 183cm |
| Weight | 75kg |
Overall ratings are calculated based on the PES 2011 formula.
Featured Players